Miejsce na "konstruktywną krytykę" projektu trabant91 lub inne pozostawienie po sobie śladu na tym blogu. Co prawda można uczynić to pod każdym postem, ale przecież czasem nie chce się komentować konkretnego posta, a całokształt lub skomentować wygląd i działanie bloga, który też jest częścią tego projektu.

Jeśli masz coś do przekazania mi i "całemu światu" wpisz to tutaj w komentarzu.

Dzięki.

komentarze ( 9 ):

Anonimowy pisze...

wbijaj na GS!

Anonimowy pisze...

Wiem że dla ciebie pieniądze nie grają roli gdy inwestujesz w swojego Trabiego ale ile wyniósł cie koszt całkowity ?? w przybliżeniu??:P

Lukasz Jablonski pisze...

Na GS już kiedyś byłem i podziękowałem za dalsze bycie tam... już kilka osób mnie namawiało do powrotu. Nie mówię na razie "tak", ale nie mówię i "nie".

Co do kasy to dawno przestałem już liczyć, a poza tym inwestowanie ciągle się nie skończyło. Na upartego jednak jestem w stanie obliczyć 90% kosztów poniesionych do tej pory (mam rachunki itd. itp.), ale to jakby co pisz na maila, gg czy coś.

Adaś pisze...

Kiedy jakieś postępy na blogu? Auto już skończone? Co jest?

Lukasz Jablonski pisze...

Niestety auto jeszcze nie jest gotowe. Zapadło w zimowy sen w garażu bo ja mam inne priorytety w tej chwili.

Anonimowy pisze...

Kurcze Eliot bierz sie do pracy, bo i mnie inspiracji brakuje... Trab stoi w Garażu i płacze chyba już za mną... :D A Studia niestety dają popalić i nie wiadomo co z nimi będzie dalej :(

Lukasz Jablonski pisze...

Ano właśnie... studia... jak tylko się obronię to coś się ruszy dalej;)

Anonimowy pisze...

Świetny Trabant Gratulacje :) Mam pytanie odnośnie przednich wahaczy, regenerowałeś je gdzieś w łodzi, albo może znasz jakiś zakład który by się tego podjął?
Pozdrawiam

Lukasz Jablonski pisze...

Wahacze przednie, regenerowane kupiłem w Łodzi u Margut'a... były drogie, ale potrzebne mi były "na wczoraj".

Publikowanie komentarza

 

Liczba wyświetleń

Najpopularniejsze posty